E-Deklaracja Kliknij i zobacz jak założyć konto

ul. Wojska Polskiego 32/34, Głowno

Pacjencie – Uważaj na oszustów!

Szanowny Pacjencie,

Pamiętaj, że Szpital nie poprosi Cię o żadne dane osobowe, nie poprosi o logowanie się do nieznanych systemów, nie poprosi o przelanie pieniędzy w wiadomości elektronicznej. Szpital Głowno Grupa Zdrowie wykorzystuje systemy elektroniczne jedynie do powiadomień oraz jak końcowy etap wizyty w Przychodni. Wobec tego Szpital jako placówka medyczna może powiadomić Cię przez telefon w trzech przypadkach:

1. Przypomnienie o wizycie do Poradni Specjalistycznej czy Przychodni,
  2. Wiadomość SMS w momencie rejestracji na szczepienie i operacje z tym związane (rejestracja, zmiana terminu, odwołanie wizyty),
  3. Wygenerowanie numeru eRecepety.

W przypadku poproszenia Cię o podanie danych osobowych, czy prośby / nakazu otworzenia podejrzanej wiadomości, pobrania nieznanej zawartości, czy kliknięcia linku natychmiast porzuć wiadomość. Oszuści w ten sposób chcą wyłudzić od Ciebie dane osobowe, które w kulminacyjnym momencie doprowadzą do problemów na tle finansowym.