E-Deklaracja Kliknij i zobacz jak założyć konto

42 719 64 60

ul. Wojska Polskiego 32/34, Głowno

Choroby wewnętrzne

Nadzór z zakresu chorób wewnętrznych pełnią:

  • ordynator oddziału lek. med. Piotr Pietrzak
  • lek. med. Ewa Dębska
  • lek. med. Magdalena Wójcicka
  • lek. med. Renata Kędziora-Kaczmarek

Pielęgniarki pracujące na naszym oddziale to personel z dużym doświadczeniem, wyspecjalizowany m.in. w zakresie interny, diabetologii i kardiologii

—————————————————————————————————————————————————————–

Oddział chorób wewnętrznych znajduje się na parterze szpitala w sąsiedztwie izby przyjęć. Dysponuje 45 łóżkami umiejscowionymi w 11 pokojach. Posiadamy salę dla chorych w stanie ciężkim, wyposażoną w łóżka z materacami przeciw odleżynom. Na oddziale znajduje się również sala intensywnego nadzoru medycznego ze stanowiskiem intensywnej terapii, posiadająca nowoczesne kardiomonitory, gdzie w przypadku ciężkich stanów istnieje możliwość 24-godzinnego monitorowania parametrów życiowych (EKG, tętno, RR, oddech, pulsoksymetria).

W Oddziale Chorób Wewnętrznych diagnozujemy i leczymy schorzenia ogólnointernistyczne, a w szczególności z zakresu gastroenterologii, hepatologii, endokrynologii, kardiologii, hematologii, pulmonologii, chorób metabolicznych i onkologii. Pacjenci w naszym oddziale mają zapewnioną pełną całodobową opiekę. Współpracujemy z innymi oddziałami naszego szpitala, zapewniając chorym niezbędne konsultacje i kompleksowe leczenie.

Szeroki zakres badań diagnostycznych obejmuje badania kardiologiczne, obrazowe, laboratoryjne i endoskopowe. Na oddziele znajduje się pokój badań, gdzie wykonywane są między innymi badania kardiologiczne jak próby wysiłkowe, badania EKG i pomiary przy użyciu sprzętu holterowskiego. Oddział korzysta z badań USG, RTG i endoskopowych wykonywanych w obrębie szpitala.

—————————————————————————————————————————————————————–

Oddział Chorób Wewnętrznych realizuje świadczenia w ramach kontraktu z NFZ, dzięki czemu pacjenci ubezpieczeni mogą leczyć się w ramach obowiązkowej składki zdrowotnej. Oferujemy także możliwość skorzystania z naszych usług za odpłatnością poza systemem powszechnego ubezpieczenia. → zobacz więcej

→ Przychodnia POZ

Skip to content