Mamy ogromną przyjemność poinformować o trwającym remoncie budynku naszego Ośrodka Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) przy ulicy Żeromskiego 4. Pragniemy podzielić się z Wami tym ekscytującym projektem, który zwiększy dostępność do usług medycznych dla naszych pacjentów z niepełnosprawnościami.

Z wielką dumą ogłaszamy, że Grupa Zdrowie, renomowana firma zajmująca się prowadzeniem ośrodków medycznych, jest odpowiedzialna za modernizację i przystosowanie naszego budynku do potrzeb osób z niepełnosprawnościami w ramach projektu Program Dostępność Plus. Celem tego przedsięwzięcia jest zapewnienie dostępności do wysokiej jakości opieki medycznej dla wszystkich mieszkańców naszej społeczności, niezależnie od ich indywidualnych potrzeb. W ramach remontu, cała infrastruktura zostanie dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, tak aby nasi pacjenci mogli swobodnie korzystać z naszych usług. Planujemy zainstalować podjazdy dla wózków inwalidzkich, szerokie drzwi i windy, aby zapewnić łatwy i wygodny dostęp do każdego pomieszczenia. Ponadto, strefy oczekiwania zostaną zaprojektowane w taki sposób, aby były przyjazne dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności.

Działania te są dla nas niezwykle ważne, ponieważ pragniemy zapewnić naszym pacjentom możliwość skorzystania z usług medycznych bez żadnych barier architektonicznych. Chcemy stworzyć przyjazne i dostępne środowisko, które będzie sprzyjać zdrowiu i dobrostanowi wszystkich naszych pacjentów. Zespół Grupy Zdrowie angażuje się w pełni w ten projekt, aby zapewnić, że remont zostanie zrealizowany z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Pracujemy z zespołem architektów i specjalistów ds. dostępności, aby zapewnić, że każdy aspekt naszego ośrodka zostanie odpowiednio przystosowany.

Będziemy Was na bieżąco informować o postępach prac remontowych. Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli powitać Was w nowoczesnym i przyjaznym środowisku, gdzie każdy będzie mógł skorzystać z naszych usług medycznych w pełni. Dziękujemy za Wasze wsparcie i cierpliwość podczas trwania remontu. Wasze dobro jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Wam najlepszą opiekę medyczną.

Z wyrazami szacunku,

Grupa Zdrowie