Mamy wspaniałą wiadomość do podzielenia się z naszymi Pacjentami i pracownikami!

Z ogromną radością informujemy, że nasz Szpital Grupa Zdrowie w Głownie właśnie pomyślnie przeszedł proces certyfikacji! Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że uzyskaliśmy certyfikaty spełniania norm ISO 9001:2015 oraz ISO 27001:2022 w zakresie realizacji usług medycznych. To ogromne wyróżnienie i dowód na wysoką jakość naszych usług oraz zaangażowanie całego zespołu.

Dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych pracowników, możemy świadczyć usługi medyczne na najwyższym poziomie, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów. Certyfikaty te potwierdzają nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie procesów oraz dbałość o bezpieczeństwo danych, co jest dla naszej placówki priorytetem.

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzacie, i zapewniamy, że będziemy kontynuować naszą misję zapewnienia kompleksowej i wysokiej jakości opieki medycznej dla naszej społeczności.

Dziękujemy za wsparcie i życzymy zdrowia wszystkim naszym Pacjentom oraz pracownikom!