ZASADY ODWIEDZIN - Szpital Głowno Grupa Zdrowie
      Wersja tekstowa:
      Kontrast:
      Alt
      * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)
  • Dodatkowe opcje
      Mapa witryny:
      Wersja tekstowa:
      Kontrast:
      Alt
      * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Nasza historia
historia

Nasza historia

Od początku przyświecała nam jedna idea. Po pierwsze chcieliśmy pomagać innym, a wszystko co osiągnęliśmy zrobiliśmy przy okazji realizacji tego celu. Wciąż właśnie to potrafimy robić najlepiej – dbać o zdrowie naszych pacjentów. Rozwijamy się stale, ale nasz cel pozostaje niezmienny.

Nasza filozofia
filozofia

Nasza filozofia

Każda firma ma swoją własną filozofię. Nasza jest prosta i kompleksowa zarazem. Prosta, ponieważ w jej centrum znajduje się pacjent, a kompleksowa, ponieważ ten jeden cel napędza nas i wszystkie nasze działania. Jeśli uświadomimy sobie, że wśród wielu rzeczy ważnych to zdrowie jest najważniejsze będziemy bardzo blisko tego co jest naszym celem.

Duch naszej firmy to nasi pracownicy
pracownicy

Duch naszej firmy to nasi pracownicy

Od dnia utworzenia pierwszej przychodni to ludzie byli dla nas wszystkim. Tu wyjątkową rolę odgrywają nasi pracownicy. To ich pasja i otwarte serca pozwalają nam pomagać innym. Wiele osób, które dziś budują naszą firmę to osoby, które rozwijały się razem z naszą organizacją. Każdego dnia wspólnie pracujemy dla naszych pacjentów, a wszystko co mamy, mamy dzięki zaangażowaniu naszego zespołu. Budynek można wybudować, a sprzęt kupić, ale tylu osób zgromadzonych wokół wspólnej idei nie da się kupić za żadne pieniądze. Oto co znaczą dla nas nasi pracownicy.

Nasi współpracownicy
rodzina

Nasi współpracownicy

Budowanie prawdziwej wartości poprzez działanie firmy nie jest łatwym zadaniem. Wymaga cierpliwości, czasu i wielkiej empatii. Nie wspominając o wielu szczegółach, o których również trzeba pamiętać. Tego samego czego wymagamy od siebie wymagamy również od naszych partnerów biznesowych. Nie wystarczy, żeby ich produkty i usługi osiągały wysoki poziom jakości. Chcemy żeby byli podobni do nas. Żeby wyznawali te same wartości i mieli te same cele. Zapraszamy ich do naszej rodziny pokazując, jak pasjonująca jest pomoc innym. Tak ich wybieramy.

Zostań częścią naszej rodziny

Zostań częścią naszej rodziny

Jesteśmy polską, rodzinną firmą, która z pasji pomocy innym i tworzenia wartości dla naszych pacjentów składa przyrzeczenie jednego. Stale będziemy się rozwijać i stawać lepsi, aby dostarczać zdrowie naszym pacjentom. Zaufaj nam i zostań częścią naszej rodziny.

„Zdrowie na całe życie”