Jesteś lekarzem i szukasz nowych wyzwań zawodowych? A może dopiero zaczynasz swoją medyczną drogę i szukasz miejsca na specjalizację? Mamy dla Ciebie doskonałe wiadomości! Grupa Zdrowie w Głownie poszukuje lekarzy do pracy na oddziale internistycznym oraz do podjęcia specjalizacji w trybie rezydenckim na oddziale chirurgii lub interny.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

- Praca w dynamicznie rozwijającym się szpitalu z nowoczesnym zapleczem medycznym
- Możliwość pracy z wykwalifikowanymi specjalistami
- Przyjazna atmosfera i zgrany zespół medyczny
- Rozwój zawodowy i możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- Doskonałe warunki dla rozwoju Twojej kariery medycznej

Czekamy na osoby pełne pasji i chęci niesienia pomocy pacjentom. Jeśli interesuje Cię praca w szpitalu lub specjalizacja w trybie rezydenckim, to miejsce jest dla Ciebie!

Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z nami pod numerem telefonu 42 719 64 60 lub wysyłając wiadomość na adres mailowy: sekretariat@szpitalglowno.pl

Adres: Szpital Głowno
Grupa Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 32/34
95-015 Głowno

Nie czekaj! Zrób pierwszy krok w kierunku rozwoju swojej kariery i dołącz do nas już dziś!