Mamy ogromną przyjemność poinformować o otwarciu nowego oddziału chemioterapii stacjonarnej w naszym szpitalu Grupa Zdrowie w Głownie! Ta znacząca inicjatywa jest kolejnym krokiem w naszej misji zapewnienia kompleksowej opieki onkologicznej dla naszych pacjentów.

Chcielibyśmy serdecznie powitać nasz wyjątkowy personel, który będzie pełnił kluczową rolę na tym oddziale:

Dr Waleed Abumoammar - Ordynator oddziału, specjalista onkologii klinicznej. Jego wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w leczenie chorób nowotworowych są nieocenione. Jesteśmy dumni, że mamy takiego profesjonalistę na pokładzie, który zapewni wysoką jakość opieki dla naszych pacjentów.

Mgr Zdzisława Walak – Pielęgniarka Oddziałowa, kierująca zespołem pielęgniarskim. Jej empatia, troska i kompetencje stanowią fundament naszego oddziału chemioterapii stacjonarnej. Jej zaangażowanie w dobro pacjentów jest niezastąpione, a jej profesjonalizm stanowi inspirację dla wszystkich.

Oddział chemioterapii stacjonarnej jest w pełni wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, co umożliwi nam skuteczne i bezpieczne podawanie leków przeciwnowotworowych. Naszym priorytetem jest zapewnienie komfortu i wsparcia naszym pacjentom, dlatego starannie stworzyliśmy przestrzeń, która sprzyja zarówno fizycznemu, jak i emocjonalnemu zdrowiu. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy służyć naszej społeczności poprzez ten nowy oddział chemioterapii stacjonarnej. Będziemy stale dążyć do doskonalenia naszych usług i dbać o dobro naszych pacjentów z niezachwianym zaangażowaniem.

Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w walce z chorobą nowotworową, do skorzystania z naszej nowej usługi. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z naszym zespołem rekrutacyjnym pod numerem telefonu 662 262 303 lub odwiedź naszą stronę internetową.

Twoje zdrowie i dobrostan są dla nas najważniejsze!