Oficjalne Otwarcie Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej w Szpitalu Grupa Zdrowie w Głownie

Dzisiaj miało miejsce ważne wydarzenie w naszym szpitalu! Uroczyście otworzyliśmy nowy Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej, który będzie służyć mieszkańcom Głowna i okolic.

W uroczystości uczestniczyli znamienici goście:
• Burmistrz miasta Głowno Grzegorz Janeczek,
• Proboszcz ks. kan. Dr Stanisław Banach,
• Ksiądz kapelan ks. mgr lic. Zbigniew Kielan,
• Prezes szpitala dr Darjusz Wojtasik,
• Dr Piotr Janusz Gąsiorowski – anestezjolog i fizjoterapeuta.

Nowy oddział jest wyposażony w najnowszy sprzęt, umożliwiający m.in. laseroterapię, magnetoterapię oraz hydromasaże, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Pacjenci będą mogli również cieszyć się terapią w komfortowych warunkach, z pięknym widokiem na otaczający las.

Oddział rehabilitacji ogólnoustrojowej to kolejny krok w stronę kompleksowego leczenia naszych pacjentów. Grupa Zdrowie posiada już rehabilitację kardiologiczną i rehabilitację neurologiczną w naszym Centrum Medycznym w Kraszewie na Mazowszu, co umożliwia szeroki zakres profesjonalnej opieki zdrowotnej.

Dziękujemy wszystkim za obecność i wsparcie w rozwijaniu naszego szpitala! Nowy oddział to kolejny krok w kierunku jeszcze lepszej opieki nad naszymi pacjentami.