Drodzy Pacjenci i Rodziny,

Chcielibyśmy podzielić się z Wami wyjątkowym sukcesem naszego Szpitala Grupa Zdrowie - historią, która pokazuje, że Oddział Intensywnej Opieki Medycznej (OIOM) nie zawsze musi oznaczać coś złego. To miejsce, które daje naszym pacjentom szansę na wyzdrowienie, a ta historia to piękny dowód na to, jak profesjonalna opieka i poświęcenie naszych pracowników mogą zmieniać życie.

Po trzech intensywnych miesiącach opieki, nasza ukochana pacjentka wreszcie została wypisana do domu, pełna zdrowia i uśmiechu. Jej rodzina była tak poruszona i wdzięczna, że osobiście przekazała swoje podziękowania dyrekcji naszego szpitala. To jest to, co naprawdę nas motywuje i dodaje nam sił w codziennej pracy.

Chcielibyśmy podkreślić, że OIOM to miejsce, które daje naszym pacjentom szanse na walkę z najcięższymi chorobami i wrócenie do pełni zdrowia. To właśnie tam nasze niezwykle zaangażowane pielęgniarki anestezjologiczne pracują na rzecz pacjentów, dbając o ich komfort i bezpieczeństwo podczas trudnych chwil.

To dzięki naszym fantastycznym pracownikom i Waszemu wsparciu możemy świętować takie wyjątkowe historie sukcesu. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej szpitalnej rodziny!