Wspaniała Szansa Pracy w Szpitalu Grupa Zdrowie w Głownie!

Szpital Grupa Zdrowie w Głownie poszukuje do swojego zespołu doświadczonych Ginekologów, którzy chcieliby podjąć wyzwanie na naszym oddziale ginekologiczno-położniczym. Jeśli jesteś pasjonatem medycyny, a umiejętność wykonywania badań ultrasonograficznych to Twoja mocna strona, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Czego oczekujemy od kandydatów?
- Wykształcenie wyższe z zakresu medycyny oraz specjalizacja z ginekologii i położnictwa.
- Umiejętność samodzielnego wykonywania badań ultrasonograficznych (USG).
- Profesjonalizm i zaangażowanie w pracę na rzecz naszych pacjentek.
- Chęć rozwijania swoich umiejętności i współpracy w zespole.

Co oferujemy?
- Możliwość pracy w nowoczesnym i przyjaznym środowisku medycznym.
- Szansę na rozwijanie swojej kariery zawodowej.
- Pracę w zgranym zespole doświadczonych specjalistów.
- Dostęp do nowoczesnych technologii medycznych.
- Pakiet świadczeń socjalnych.

Jeśli jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie! Aby aplikować, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: sekretariat@szpitalglowno.pl Razem tworzymy miejsce, gdzie zdrowie i troska o pacjenta są na pierwszym miejscu. Dołącz do Szpitala Grupa Zdrowie w Głownie i pomóż nam kontynuować tę misję!