Mamy dla was świetne wiadomości! Nasza placówka stale się rozwija, aby zapewnić Wam jeszcze lepszą opiekę medyczną. Od października 2023 roku wprowadzamy nową usługę, która jest dostępna na NFZ - badania rezonansu magnetycznego! To ogromny krok naprzód w zakresie diagnostyki, który pomoże nam jeszcze dokładniej dbać o Wasze zdrowie.

Aby skorzystać z tej nowej usługi, wystarczy mieć skierowanie od lekarza. To wszystko! Nie trzeba już czekać w długich kolejkach ani płacić za badanie z własnej kieszeni. Nasz szpital jest dostępny dla wszystkich pacjentów, którzy potrzebują rezonansu magnetycznego na koszt NFZ.

I to nie koniec dobrych wiadomości! Dla wszystkich, którzy są zdeklarowani w Grupie Zdrowie, mamy jeszcze jedną korzystną propozycję. Badania komercyjne rezonansu magnetycznego są u nas o 20% tańsze! Chcemy, abyście mieli dostęp do najwyższej jakości opieki medycznej bez obciążania Waszych portfeli.

Cieszymy się, że możemy poszerzyć naszą ofertę i być coraz bliżej Waszych potrzeb. Naszym priorytetem zawsze jest Wasze zdrowie i komfort. Dziękujemy, że jesteście z nami, i zapraszamy do skorzystania z nowych możliwości!

Zdrowie Wasze i Waszych bliskich to dla nas najważniejsza sprawa.