Drogie Mamy!

W Szpitalu Grupa Zdrowie w Głownie troszczymy się o komfort i dobrostan naszych pacjentek w każdym momencie ich pobytu. Dlatego chcielibyśmy przypomnieć, że znieczulenia zewnątrzoponowe przy porodach naturalnych zawsze były i są u nas dostępne na życzenie pacjentki.

Znieczulenie zewnątrzoponowe to bezpieczna i skuteczna metoda łagodzenia bólu porodowego, która pozwala na bardziej komfortowy przebieg porodu. Decyzja o jego zastosowaniu należy do Was – naszych dzielnych Mam!

Zachęcamy do skorzystania z tej opcji, abyście mogły w pełni cieszyć się wyjątkowym momentem narodzin Waszego dziecka. Nasz wykwalifikowany personel jest tutaj, aby Was wspierać i zapewnić Wam najlepszą opiekę.

Mamy również przyjemność poinformować, że nowym ordynatorem oddziału ginekologii i położnictwa został Tomasz Augustyniak. Jego doświadczenie i zaangażowanie to gwarancja najwyższego standardu opieki medycznej.

Jeśli macie pytania lub chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu z naszym personelem. Jesteśmy tu dla Was!